Gajda Concept

Home staging
Home staging - Kompleksowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, które pozwala wydobyć potencjał nieruchomości i zwiększyć jej wartość rynkową

Home staging

Planujesz sprzedaż lub wynajem nieruchomości? Home staging znacznie podwyższy konkurencyjność Twojej oferty.

Aby dobrze sprzedać lub wynająć nieruchomość potrzebne są atrakcyjne zdjęcia. Aby zdjęcie wnętrza było atrakcyjne dla potencjalnego nabywcy, trzeba takie wnętrze odpowiednio przygotować. Czasem wystarczą dodatki, miękkie tkaniny, czasem zabawa kolorami, roślinami, czy innymi dekoracjami. Wszystko zależy od potencjału pomieszczeń, budżetu inwestora oraz trafnego określenia przewidywanego nabywcy. Kluczowym jest, aby aranżowane wnętrze było uniwersalne i piękne. Należy pamiętać, by nie zdominować takiej przestrzeni osobistymi zdjęciami czy innymi pamiątkami.

 

Podsumowując, oglądający powinni łatwo sobie siebie wyobrazić w danym wnętrzu.

 

Z uwagi, że jesteśmy architektami wnętrz, na co dzień rozmawiamy z klientami o ich marzeniach, potrzebach i oczekiwaniach odnośnie wnętrz. Doskonale wiemy jakie są trendy, co generalnie się podoba i jakie są oczekiwania rynku. Jednym słowem wiemy co jest na topie.

 

Krótko mówiąc chętnie zaangażujemy się w sprzedaż lub wynajem Twojej inwestycji.

 

Jak już wspominaliśmy, jesteśmy do dyspozycji osobiście na terenie całego województwa śląskiego oraz online gdziekolwiek jesteś.