Gajda Concept

Projekt wnętrz domów, mieszkań i apartamentów

Zanim nieruchomość stanie się Twoim wymarzonym domem rodzinnym potrzebny będzie dobry plan działania.

Projekt wnętrz

Koniecznym będzie:

  • doprecyzowanie potrzeb
  • uporządkowanie marzeń
  • zaprojektowanie układu funkcjonalnego nieruchomości (aby zoptymalizować przestrzeń pod indywidualne potrzeby mieszkańców)
  • stworzenie szczegółowego projektu (wizualizacje 3D oraz rzuty i przekroje wszystkich projektowanych pomieszczeń)
  • wycenienie, porównanie, doprecyzowanie składowych projektu (materiały wykończeniowe oraz robocizna poszczególnych brygad)
  • ustalenie harmonogramu prac (tak, aby ekipy od siebie zależne jak np. stolarz, elektryk, glazurnik wzajemnie się uzupełniały na budowie).

 

Nie sposób przecenić etapu planowania, od tego zależy efekt finalny, zarówno ten wizualny, funkcjonalny jak i finansowy całego przedsięwzięcia.

 

Jesteśmy profesjonalistami. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania funkcjonalne nie zapominając o estetyce. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości nie tylko techniczne. Pomożemy dobrać odpowiednie elementy składowe projektu pamiętając o budżecie. Będziemy w Twoim imieniu negocjować ceny materiałów wykończeniowych*.

 

Jeśli będziesz chciał, pomożemy znaleźć fachowców z każdej branży związanej z wykańczaniem nieruchomości (tych oczywistych jak glazurnik, hydraulik czy stolarz jak i instalatorów systemów smart home, rekuperacji, klimatyzacji i innych). Skoordynujemy ich pracę tak, aby uniknąć niepotrzebnych, czasochłonnych oraz kosztownych błędów i poprawek.

*w sklepach stacjonarnych na terenie Śląska

projekt wnetrz katowice